Informacje

PODSUMOWANIE POLICYJNYCH DZIAŁAŃ ,,ZNICZ 2018"

Policjanci z Golubia-Dobrzynia przez pięć dni brali udział w wzmożonych działaniach w ramach akcji ZNICZ 2018. Funkcjonariusze udzielali informacji o czasowych zmianach w organizacji ruchu i najważniejsze, dbali o bezpieczeństwo wszystkich odwiedzających cmentarze.

Policjanci od 31 października do 4 listopada 2018 roku brali udział wzmożonych działaniach w ramach akcji Znicz 2018. Akcja ta była ukierunkowana na  zapewnienie bezpieczeństwa podróżujących osób oraz zapewnienia ładu i porządku w rejonach  cmentarzy. Szczególną uwagę mundurowi zwracali na przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, kontrolowali trzeźwość kierujących, prędkość z jaką się poruszali, ale i pojazdy, których stan techniczny zagrażał bezpieczeństwu.

Na terenie naszego powiatu w ten wyjątkowy długi weekend funkcjonariusze nie odnotowali żadnego wypadku drogowego. Zaistniało sześć „stłuczek”. Funkcjonariusze zatrzymali jednego kierującego pojazdem w stanie po użyciu alkoholu,  zatrzymali 7 dowodów rejestracyjnych  i 1 prawo jazdy.

 

Powrót na górę strony