Wiadomości

Śmiertelny wypadek z udziałem rowerzysty

Data publikacji 22.06.2009

Policjanci z Golubia-Dobrzynia ustalają okoliczności w jakich doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 68-letni rowerzysta zginął na miejscu.


Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (10 czerwca) około godziny 16.45 w ...

Policjanci z Golubia-Dobrzynia ustalają okoliczności w jakich doszło do tragicznego w skutkach wypadku. 68-letni rowerzysta zginął na miejscu.

 

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (10 czerwca) około godziny 16.45 w Golubiu-Dobrzyniu na ul. PTTK. Jadąca drogą wojewódzką 534 z Golubia-Dobrzynia w kierunku Wąbrzeźna honda civic na prostym odcinku drogi nie zachowała bezpiecznego odstępu wykonując manewr wyprzedzania i uderzyła w tył jadącego przed nią rowerzysty. Kierujący jednośladem (l. 68) w wyniku poniesionych obrażeń ciała zmarł na miejscu. Kierowca hondy 40-letnia kobieta była trzeźwa.

Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci z komendy w Golubiu-Dobrzyniu.

 

Mł asp. Jolanta Zapaśnik-Wysocka
 
Powrót na górę strony