Wiadomości

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobiegli w szczytnym celu

Data publikacji 11.08.2022

Wczoraj (10.08) w Golubiu-Dobrzyniu policjantki, policjanci, pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu, przedstawiciele samorządów i prokuratury oraz mieszkańcy miasta wzięli udział w biegu charytatywnym na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Bieg miał charakter charytatywny. Wpisowe uzyskane z biegu zostanie przekazane na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Ideą jest pokonanie dystansu w 25 minut i wpłata minimum 25 zł. Trasę można pokonać biegiem, marszem z kijkami, spacerem. Miejsce lub trasa są dowolne. Ważne jest, aby zgodnie z regulaminem zmierzyć swój czas i dystans oraz udokumentować udział w wirtualnej imprezie. Akcja charytatywna na rzecz Fundacji trwa do 18 sierpnia 2022 roku.

Gorąco zachęcamy do włączenia się w szczytny cel Fundacji. Może to zrobić każdy, wystarczy zapisać się na stronie - www.zapisyonline.pl

Działalność Fundacji może wesprzeć każdy z nas poprzez przekazanie 1% podatku w zeznaniu rocznym lub wpłacenie darowizny na podane poniżej konto:

Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach
Konto PKO BP VI O/Warszawa nr 74 1020 1068 0000 1802 0059 9167

 

Powrót na górę strony