Wiadomości

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczyste spotkanie w Komendzie Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu

W Komendzie Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu, odbyło się uroczyste spotkanie insp. Krzysztofa Grugiel i mł.insp. Wioletty Dąbrowskiej z pracownikami cywilnymi i policjantami.

Golubsko-dobrzyńską komendę policji wspiera 16 pracowników cywilnych, są to osoby zatrudnione na stanowiskach administacyjno-biurowych, specjalistów kadr i szkolenia czy specjalistów finansów. Z okazji Narodowego Święta Niepodległości oraz Dnia Służby Cywilnej, w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu (15.11.2022) odbyło się uroczyste spotkanie insp. Krzysztofa Grugiel i mł.insp. Wioletty Dąbrowskiej z pracownikami cywilnymi i policjantami. Z okazji święta Służby Cywilnej, Komendant insp. Krzysztof Grugiel podziękował pracownikom komendy za profesjonalizm w działaniu i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. Na zakończenie, na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

Dwóch pracowników służby cywilnej, zostało wyróżnionych na Wojewódzkich Obchodach Święta Niepodległości i Dnia Służby Cywilnej.

Pani Anna Gutmańska kierownik Kancelarii Tajnej KPP Golub-Dobrzyń, nagrodą Komendanta Głównego Policji oraz medalem za zasługi dla Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego.

Pan Krzysztof Kujawiak pracownik Zespołu Zaopatrzenia i Finansów KPP Golub-Dobrzyń, nagrodą Komendanta Głównego Policji.  

Powrót na górę strony