Wiadomości

Szczęśliwy finał poszukiwań

Data publikacji 22.11.2022

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 51-latki, która w niedzielny wieczór wyszła z domu i do niego nie powróciła. O zaginięciu kobiety rodzina powiadomiła funkcjonariuszy następnego dnia. Dzięki sprawnej akcji poszukiwawczej, policjanci odnaleźli kobietę w prawie cztery godziny od zgłoszenia.

Wczoraj (21.11.2022) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 51-letniej mieszkanki powiatu. Kobieta, 20 listopada 2022 roku wyszła z domu w nieznanym kierunku i do niego nie powróciła. Nie nawiązała kontaktu ze swoimi bliskimi.

 

Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania. W działania zaangażowani byli  również strażacy i grupa poszukiwawcza Bizon z Solca Kujawskiego. 

Dzięki sprawnej akcji poszukiwawczej, kobieta została odnaleziona przez mundurowych jeszcze tego samego dnia, w prawie cztery godziny od zgłoszenia.

Wychłodzona i wyczerpana kobieta znajdowała się w zaroślach, w pobliżu rzeki Drwęcy. Na miejsce wezwano załogę karetki pogotowia, która zajęła się 51-latką.

Powrót na górę strony