Wiadomości

Młodszy inspektor Maciej Zdunowski Komendantem Powiatowym Policji w Golubiu-Dobrzyniu

Data publikacji 03.04.2024

Dzisiaj (03.04.2024 r.) w golubsko-dobrzyńskiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka.  Młodszy inspektor Maciej Zdunowski, rozkazem Komendanta  Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy inspektora Jakuba Gorczyńskiego został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Golubiu-Dobrzyniu. W ceremonii wziął udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy inspektor Marcin Woźniak.  

W świetlicy golubsko-dobrzyńskiej jednostki odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Golubiu-Dobrzyniu młodszego inspektora Macieja Zdunowskiego, który od 21 lutego pełnił obowiązki na tym stanowisku.

Ceremonię rozpoczął dowódca uroczystości podinspektor Zbigniew Blonkowski, który złożył meldunek Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy inspektorowi Marcinowi Woźniakowi. Następnie odczytany  został  rozkaz personalny Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy powołujący młodszego inspektora Macieja Zdunowskiego na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Golubiu-Dobrzyniu.

Nowy Komendant przywitał się ze sztandarem i złożył meldunek o objęciu stanowiska.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Marcin Woźniak w swoim przemówieniu pogratulował objęcia funkcji, a także dziękował za profesjonalne wykonywanie dotychczasowych obowiązków służbowych, jednocześnie życząc dalszych sukcesów zawodowych.

Młodszy inspektor Maciej Zdunowski podziękował za życzenia i gratulacje, jak również za okazane zaufanie. Zapewnił o swoim zaangażowaniu w realizację zadań służbowych.

Starosta Golubsko-Dobrzyński Pan Franciszek Gutowski podkreślił bardzo dobrą współpracę kierownictwa miejscowej Policji z samorządowcami oraz życzył Komendantowi pomyślności i sukcesów na nowym stanowisku.
W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, wśród których byli między innymi przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych oraz instytucji współpracujących z Policją, a także kadra, policjanci i pracownicy golubsko-dobrzyńskiej komendy.
  
Nowemu Komendantowi gratulujemy i życzymy wielu sukcesów, a także wytrwałości w realizowaniu nowych wyzwań.

Młodszy inspektor Maciej Zdunowski wstąpił do policji 30 lat temu. Od początku związany był z pionem prewencji, a w ślad za tym, z ruchem drogowym. Ostatnich kilka lat zajmował stanowisko Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.
 

  • Złożenie meldunku przez podinspektora Zbigniewa Blonkowskiego.
  • Komendant młodszy inspektor Maciej Zdunowski
  • Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Marcin Woźniak
Komendant Powiatowy Policji w Golubiu Dobrzyniu młodszy inspektor Maciej Zdunowski Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Golubiu Dobrzyniu młodszy inspektor Wioletta Dąbrowska
  • Zaproszeni goście , kadra kierownicza
  • Komendant Powiatowy Policji staje przed sztandarem
  • Młodszy inspektor Maciej Zdunowski składa meldunek Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy inspektorowi Marcinowi Woźniakowi.
  • Inspektor Marcin Woźniak gratuluje nowemu komendantowi.
  • Młodszy inspektor Maciej Zdunowski przyjmuje od zaproszonych gości gratulacje.
  • Młodszy inspektor Maciej Zdunowski przyjmuje od zaproszonych gości gratulacje.
Powrót na górę strony