Wiadomości

Światowy Dzień Zdrowia ze stróżami prawa

Data publikacji 15.04.2024

Policjantka wspólnie ze specjalistą Zespołu ds. Kadr i Szkolenia i Prezydialnego z Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu włączyli się w zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu oraz Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Golubiu-Dobrzyniu obchody Światowego Dnia Zdrowia. Podczas spotkania promowali także zawód policjanta.

W ubiegłym tygodniu policjantka wraz ze specjalistą Zespołu ds. Kadr i Szkolenia i Prezydialnego z Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu włączyli się w zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Golubiu-Dobrzyniu oraz Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Golubiu-Dobrzyniu obchody Światowego Dnia Zdrowia.

Funkcjonariuszka rozmawiała z młodzieżą na temat zagrożeń związanych z zażywaniem narkotyków i dopalaczy w tym konsekwencji zdrowotnych i prawnych. Młodzi ludzie mogli z bliska oglądać radiowóz i zobaczyć jakie elementy specjalistycznego wyposażenia znajdują się wewnątrz pojazdu. Mundurowa demonstrowała, jak korzysta się ze świateł dźwiękowych oraz świetlnych i przy okazji udzielała informacji na różne pytania. Policjantka oraz specjalista odpowiadali na szereg pytań oraz rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów do służby. Zainteresowani pracą w policji mogli również otrzymać informacje, jakie wymagania należy spełnić i jaką przejść procedurę kwalifikacyjną, aby móc podjąć służbę w niebieskich szeregach.

Ta współpraca pokazuje, że dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo, to Nasz wspólny cel!

Wszystkich, którzy planują swoją przyszłość w niebieskim mundurze, zapraszamy po więcej informacji na stronę www.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl

 

  • Pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu wspólnie z pracownikami poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Golubiu-Dobrzyniu oraz Pracownikami Sanepidu.
  • Policjantka wspólnie z młodzieżą.
  • Policjantka wspólnie z dziećmi.
  • Policjantka wspólnie z dziećmi.
  • Młodzież ogląda radiowóz.
Powrót na górę strony