Wiadomości

Przedstawiciele golubsko-dobrzyńskiej Policji na Targach Pracy i Edukacji 2024

Data publikacji 16.04.2024

Wczoraj na Hali Widowiskowo-Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Golubiu Dobrzyniu odbyły się Targi Pracy i Edukacji 2024, zorganizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu. Przygotowane stoisko informacyjne dla osób zaineresowanych wstąpieniem w szeregi policji, cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających targi.  

Wczoraj (15.04.2024r.) na Hali Widowiskowo-Sportowej Ośrodka Rekreacji i Sportu w Golubiu-Dobrzyniu odbyły się Targi Pracy i Edukacji 2024. Wśród licznie zgromadzonych przedstawicieli firm i przedsiębiorstw oraz służb mundurowych, policyjne stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Golubiu-Dobrzyniu wspólnie ze Specjalistą Zespołu ds. Kadr i Szkolenia i Prezydialnego odpowiadali na szereg pytań uczestników targów. Chętni mogli dowiedzieć się, na czym polega praca policjanta oraz jak wygląda procedura przyjęcia do służby w policji. Zainteresowanym udzielono niezbędnych wiadomości na temat rekrutacji, omówiono poszczególne etapy postępowania kwalifikacyjnego, a także przekazano informacje dotyczące spełnienia warunków formalnych przyjęcia.

Osoby zainteresowane służbą w policji powinny skontaktować się z Specjalistą Zespołu ds. Kadr i Szkolenia i Prezydialnego pod numerem telefonu 477549234, bądź osobiście w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu, przy ulicy Piłsudskiego 19. Niezbędne informacje dotyczące służby w policji można także znaleźć na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

  • Policyjne stoisko na Targach Pracy i Edukacji 2024.
  • Policjantka wraz ze specjalistą do spraw kadr odpowiadają uczestnikom na pytania dotyczące służby w policji.
  • Zainteresowani służbą w policji.
  • Specjalista do spraw kadrowych udziela informacji.
  • Policjantka wraz ze specjalista do spraw kadrowych udzielają informacji na temat rekrutacji do służby w policji.
  • Policjantka oraz specjalista do spraw kadrowych omawiają rekrutację do służby w policji.
  • Zaingerowani otrzymują ulotki z informacjami.
  • Specjalista do spaw kadrowych przekazuje niezbędne informacje na temat rekrutacji.
  • Młodzież z zainteresowaniem dopytuje o wymogi formalne dotyczące służby w Policji.
Powrót na górę strony