Strona używa plików cookies, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody.

Wiadomości

Spotkanie policjantów z przedstawicielami lokalnych klubów piłkarskich

Data publikacji 19.02.2025

Policjanci spotkali się z przedstawicielami klubów piłkarskich z terenu powiatu. Tematem rozmów było bezpieczeństwo na stadionach podczas rozpoczynających się niebawem rozgrywek piłkarskich rundy wiosennej.

We wtorek (18.02.2025r.) w Komendzie Powiatowej Policji w Golubiu-Dobrzyniu odbyło sie spotkanie dotyczące bezpieczeństwa oraz porządku publicznego na stadionach w czasie rozgrywek pilki nożnej rundy wiosennej. Spotkanie miało na celu przypomnienie zasad współpracy pomiędzy klubami sportowymi, a policjantami podczas zbliżających się rozgrywek.

Komendant Powiatowy Policji w Golubiu-Dobrzyniu insp. Maciej Zdunowski i Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Golubiu-Dobrzyniu mł. insp. Wioletta Dąbrowska oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji asp. sztab. Tomasz Stefański omówili zasady zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom imprez sportowych w przypadku wystąpienia ewentualnych zagrożeń oraz zasady szybkiego i sprawnego przekazywania informacji.

W trakcie rozmowy był czas na wymianę doświadczeń i wypracowanie jednolitych form działania w zakresie bezpieczeństwa imprez sportowych, pomiędzy funkcjonariuszami, organizatorami rozgrywek, a także przedstawicielami klubów sportowych. Spotkanie pozwoliło na zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań Policji wobec organizatorów zawodów sportowych w zakresie bezpieczeństwa na stadionach, a także organizatorów w stosunku do Policji. 

  • Spotkanie przedstawicieli klubów piłkarskich w komendzie z policjantami.
  • Policjanci spotkali się z przedstawicielami klubów.
  • Spotkanie policjantów z p[przedstawicielami klubów piłkarkskich
Powrót na górę strony